Eğitim Şeklimiz

Eğitim Şeklimiz

Eğitim Şeklimiz

Online hızlı okuma eğitimi, eğitim derecenize göre (ilk, orta, lise, üniversite, yüksek lisans, doktora gibi) günde sadece 1 seans olmak üzere 30 günlük özel bir eğitim müfredatı düzenlenecektir.

Her öğrenci sisteme kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapabilir. Her güne özel yapılması gereken antrenmanlar listesi ekrana gelir. Her antrenmanlar yapıldığında sistem otomatik olarak sizden bir sonraki antrenmanları yapmanızı isteyecekler. 30 gün boyunca eğitim devam eder ve eğitim  sonunda okuma hızınız en az 2 ile 4 kat arasında artış gösterir. Online eğitim sistemine istediğiniz zaman giriş yaparak dersleri sırası ile takip edebilirsiniz. Online Hızlı Okuma kişiye özel eğitim hazırlaması, geri bildirimlerle öğrenci ve veliyi bilgilendirmesi ve daha bir çok ayrıcalıklarla diğer hızlı okuma platformlarından ayrışmaktadır.

Berard Koçluk'da, her eğitim grubuna özel metinler ve kelime bulunmaktadır. Ayrıca sistem gelişimi de yine eğitim grubuna özel ayarlanmıştır. Yani hiç bir eğitim eğitim içeriği, diğerleri ile aynı değildir. 

Berard Koçluk, ilkokul 2 ve 3. sınıflar için Pratik Okuma grubu bulunmaktadır. Bu eğitim grubu hızlı okumaya geçmeden önce öğrencilerin doğru sesli okumalarını sağlamaktadır. Bu eğitim grubundan sonra, ilkokul 4, ortaokul, lise, üniversite, doktora, genel ve disleksi olmak üzere ayrı eğitim grubu bulunmaktadır. 

Sizde bu eşsiz deneyimi edinmek için eğitim gruplarını  inceleyerek kendinize uygun eğitim grubundan sisteme üye olun ve anlayarak hızlı okumaya başlayın.

Hemen Eğitime Başlayın